Sizi çocuk sahibi olmaya itecek 8 iyi sebep!

Çocuk sahibi olmayı seçmek hayatta gerçek bir adımdır ve bu aynı zamanda çok korkutucu olabilir! Bu gerçekten hayatınızın macerasıysa, hala çocuk isteğiniz konusunda bazı şüpheleriniz olabilir. İşte sizi başlamaya teşvik edecek 8 neden!

1) Sahip olduğun tüm sevgiyi ver

Mükemmel bir şekilde tamamlanmış hissetseniz bile, bir şeyleri kaçırdığınızı hissedebilirsiniz ve hepsinden önemlisi senin ayıracak sevgin var ! Çocukların, sahip olduğunuz tüm bu ekstra sevgiyi verebileceğiniz gerçek bir mutluluk kaynağı olduğunu bilmelisiniz!

2) Çok alın!

Çocuklar da bir tükenmez sevgi kaynağı. Çocuklarla her zamankinden daha çok sevileceksiniz!

3) Meşaleyi geç

Çocuk sahibi olmak da ayrılmanın bir yolu yeryüzünde silinmez bir iz. Onlara bildiğiniz her şeyi aktarabileceksiniz, aynı zamanda sizin için önemli olan değerleri de!

4) Bir daha asla sıkılmayın

Her zaman meşgul olmayı seviyorsanız, çocuklarla hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Bu küçük sarışın kafalardan sıkılmak imkansız hangi tüm zamanınızı alacak!

hamile gebelik çift ultrason
Kredi: iStock

5) Çok gülün

Kesinlikle çocuklarınızdan daha komik birini bulamayacaksınız. Kuşkusuz, gerçekten objektif olmayacaksınız, ancak ne olursa olsun, çocuklarınız kesinlikle en iyi kahkahalarının kaynağı !

6) Kendinizi keşfedin

çocuklar sana gerçek bir hayat dersi verecek. Farklı bir insan olacaksın ve kesinlikle kendin hakkında çok şey öğreneceksin. Onların doğumuyla da kendi doğumun gerçekleşiyor !

7) Önyargılara meydan okuyun

Çocuk sahibi olmak, her şey için sabit programlarla bir gecede çok düzenli bir hayata sahip olmak anlamına gelmez! Çocuk sahibi olmayı seçerseniz, aynı zamanda alınan tüm bu fikirlere burnunuzu sürtün Ebeveyn olarak hayatınızın bir sayfasının daha az komik olan başka bir sayfaya yol açtığını onaylayanlar.

8) Kendinizi çocukluğun büyülü dünyasına bırakın

İçinizdeki çocuğu kesinlikle kaybetmediniz ve bu utanmadan içine dalmak için fırsatdan beri ” bu çocuklar için!“. Kimse seni yargılamayacak ve tam tersine çok iyi bir anne olacaksın!


çocuğunuzu kamusal alanda besleme hakkını talep eden bir hashtag

Bebekler, başka bir çocuk sahibi olmalarını önlemek için geceleri ebeveynlerini uyandırırdı.