Çocuk sahibi olmaya hazır olmadığınızı gösteren 16 işaret

Bazı genç kızlar, çocukluklarından beri bir gün bir aile kurmanın hayalini kuruyorsa, bu fikir diğerleri için çok daha az açıktır. Ve eğer zamanla fikirler gelişebilir ve bu olasılığa küçük bir yer bırakabilirse, diğerleri için daha fazla zaman alır, hatta hiç olmaz. Bu yüzden, kendinizi bu maceraya atmak yerine, doğru zaman olduğundan, hatta bu hayatın sizin için yaratılıp yaratılmadığından emin olmak için kendinize birkaç soru sormak daha iyidir. Aynı zamanda, size soran tüm insanlara biraz can sıkıcı olan mükemmel argümanları bulmak için bir fırsat ” peki, bebek ne zaman doğar? ».

1) Dokuz ay boyunca alkole veda etmek imkansız

GIPHY aracılığıyla

Kim hamileliğin alkolü bıraktığını söylüyor ve bunu en az dokuz ay boyunca. Çünkü siz de emzirmek istiyorsanız, bebek doğduktan sonra yine de emzirmek zorunda kalacaksınız. Arkadaşlarınızla küçük mojito olmadan yapmaya hazır olduğunuzdan gerçekten emin misiniz?

2) Arka arkaya 7 saatlik uykunuz olmadan yapmaya hazır değilsiniz

GIPHY aracılığıyla

Yatakta tembellik etmeyi seviyorsanız veya hafta sonu çalar saatin ertesi gün çalmayacağını bilerek biraz geç yatmayı seviyorsanız, bebek sahibi olmadan önce iki kez düşünün, çünkü bir sonraki alarm saatiniz ve çalmaz. sadece sabah çal!

3) Hala bozuksun

GIPHY aracılığıyla

Çocuk sahibi olmanın pahalı olduğunu bilmelisiniz! Yani henüz kendinizi finansal olarak yönetemiyorsanız, belki de şimdi yeni bir küçük insan yetiştirmenin zamanı değil…

4) Bebeğin ağlamasına dayanamazsın

GIPHY aracılığıyla

Bir bebeğin temel özelliğinin gürültülü olması olduğunu unutmamalıyız. O yüzden ağlamak ve çığlık atmak gibi bir derdin varsa sıranı geçsen iyi edersin…

5) İşiniz tüm zamanınızı alıyor

GIPHY aracılığıyla

Kendinizi iyi hissettiğiniz, ruhunuzu ve bedeninizi yatırım yaptığınız bir işe sahip olmak için gerçek bir şans. Yalnız, belki de aile hayatıyla pek uyumlu değil…

6) Bir bitkiyi bir haftadan fazla sürdüremezsiniz

GIPHY aracılığıyla

Bu aynı zamanda kendinizden başka bir şeyle ilgilenip ilgilenemeyeceğinizi görmek için de iyi bir testtir. Gerçekten de, yeşil bir bitki bile dayanmazsa, çocuk ne olacak?

7) Kötü kokularla mücadele ediyorsun

GIPHY aracılığıyla

Bir bebeğin temiz olmasının birkaç yıl sürdüğünü bilmelisiniz ve bundan sonra bile ondan gelen kötü kokularla karşı karşıya kalacaksınız. Küçük bir kusmuk görmeye dayanamıyorsan, devam et!

8) Özgür hissetmeyi seviyorsun

GIPHY aracılığıyla

Kısıtlama yok, hava kadar özgürsün ve hayatında tercih ettiğin şey bu. Sadece, bir çocuk tam olarak tanımı gereği pek çok kısıtlamadır. Onları almaya hazır değilseniz, kendinize biraz daha zaman verin!


Meme implantları ile emzirme: mümkün mü?

çocuk için ne ilgi?